کلینیک IT، بزرگترین سایت خرید عمده CD نرم افزاری و بازی

کلینیک IT به عنوان بزرگترین سایت پخش سی دی نرم افزاری و بازی عمده ، ارسال به سراسر ایران نامی شناخته شده در بازار آی تی کشور می باشد. تنوع بالای کالای سایت کلینیک IT باعث می شود تا شما همکار گرامی از دغدغه همیشگی تامین کالای مغازه برای همیشه راحت شوید.
تعرفه ای که روی سایت مشاهده میکنید قیمت خرید عمده نرم افزار میباشد و برای خرید تکی باید به پشتیبانی پیام ارسال کنید یا با شماره تماس مدیریت در ارتباط باشید و قیمت جدید بگیرید
لازم به ذکر است که حداقل مبلغ سبد خرید برای همکاران گرامی یک میلیون تومان در هر سفارش می باشد . البته برای محاسبه قیمت خرید عمده برای همکاران نیازی به خرید تعداد بالا از هر محصول نیست و الزامی برای تعداد وجود ندارد و شما می توانید بدون دغدغه تعداد کالای مورد نیاز خود را با قیمت خرید عمده خریداری کنید.(فقط حداقل خرید 1 میلیون تومان بشود)
ما در فروشگاه اینترنتی کلینیک IT سعی کرده ایم با ایجاد تنوع بسیار بالای کالا تمام نیازهای یک مغازه را به طور کامل برآورده سازیم تا هم در زمان و هم هزینه های ارسال صرفه جویی خوبی ایجاد شود. با کاهش هزینه های خرید و قیمت خرید بهتر می توانید فروش و سود بیشتری داشته باشید.
در مورد قیمت گذاری ها سعی شده تا شما بتوانید با پایین ترین قیمت بازار اجناس خود را خریداری کنید که در بحث فروش،بتوانید بالاترین سود را داشته باشید…
همچنین در صورت نیاز به راهنمایی برای خرید از دو طریق تماس تلفنی و پیام در تلگرام مدیریت می توانید مشاوره بهتری گرفته و خرید بهتری را تجربه کنید.
بعد از مشاهده صورت حساب کلی خود یک گزارش برای ما ارسال میشود ، منتظر باشید تا سفارش شما تایید بشود و موجودی انبار با تعداد سفارش شما یکی بشود . یک پیام بعد از جمع آوری سفارش به ایمیل شما ارسال میشود که وجه سفارش را به حساب ما واریز کنید تا موارد سفارشی خود را از طریق پست یا باربری تحویل بگیرید… در مرحله بعد شماره کارت بانکی یا شماره حساب برای شما نمایان میشود که میبایست کل مبلغ نهایی را به حساب ما واریز کنید.. بعد از واریز وجه ، 4 رقم آخر شماره کارت بانکی + نام و نام خانوادگی + نام بانک و ساعت و روز واریز وجه را از طریق صفحه ارتباط با ما سایت ، ارسال کنید تا مراحل تحویل با سرعت بالاتری انجام پذیرد (هزینه پست کالا به عهده خود شما میباشد و نسبت به وزن سفارش ، توسط باربری یا پست محاسبه میشود)
فهرست